E.K.M Jewelry Dısplay Productıon

Hakkımızda

1993 yılından bu yana kuyumculuk malzemeleri alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile özgün, modern çizgi ve tasarımıyla hizmet vermektedir. Kendi branşımızda uzman kadromuz ile kaliteyi ilke edindik, rağbet gören tasarımlara imza attık ve sektörümüzde zarafet ve estetiği birleştirerek, mücevher teşhirciliğinin de ayrı bir profesyonellik olduğunu gösterdik.

Kuyumculuk malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren siz değerli müşterilerimizin satışlarını canlandırmak ve ürün çeşitliliğimizi göstermek için zevk ve duyguları yansıtacak dekorasyon malzemelerinin tamamını kendi fabrikamızda imal ediyoruz. Satış sonrası teknik desteğimiz ile müşteri ilişkilerini daima sıcak tutmayı hedefliyoruz.

Kaliteli ve her türlü özel ihtiyaca çözüm üretmek amacıyla tasarlanmış, kişiye ve alana değişik renk ve modeldeki vitrin setlerimiz, ayrıntılardaki mükemmel uyumla dikkat çekmektedir. Bireylere özgü kullanım kolaylığı da sunmaktayız. Özgün tasarımlar ve kompozisyonlarımız, siz değerli müşterilerimize paranın ölçemeyeceği bir artı değer sağlamaktadır.